Campioana României la handbal feminin, HCM Baia Mare, a debutat cu dreptul la cea de-a 21-a ediție a Memorialului "Tomas Jakubco", de la Michalovce ...
CSM Sighetu Marmatiei a promovat in Liga 3 la finele campionatului trecut, după un baraj cu Somesul Oar (judetul Satu Mare), in care s-a impus catego...
Dupa o finala grea, echilibrata dar mai ales controversata impotriva celor de la U Mobitelco Cluj incheiata cu victoria clujenilor cu scorul de 43 la ...